Nanostudio

Dodano: 2019-05-21
Opis:

Osoby, które decydują się na wybudowanie domu, mają do wyboru wiele rozwiązań. Jedna z kluczowych decyzji dotyczy tego, czy nieruchomość ma być parterowa, czy może piętrowa. Jeśli chodzi o budynki jednokondygnacyjne, mają one swoje zalety, jak np. mniejsze koszty inwestycyjne, krótszy czas realizacji budowy, oszczędność przestrzeni czy wysoka funkcjonalność. Jednak aby móc się cieszyć tymi wszystkimi korzyściami, trzeba zbudować dom w oparciu o dobrze przygotowany, profesjonalny projekt. Chcąc go zamówić, warto się skontaktować z firmą nanostudio.pl.

Przedsiębiorstwo z Poznania przygotowuje projekty domów parterowych, które wyróżniają się nowoczesnym designem, optymalnym wykorzystaniem przestrzeni i ergonomią. Oferowane są gotowe do użycia koncepcje, które pod względem detali można dopasować do indywidualnych wymagań, jak i projekty tworzone całkowicie od podstaw, zgodnie ze wskazówkami i życzeniami klienta.Strona: https://www.nanostudio.pl/

Adres: 27 Grudnia 11

Kod pocztowy: 61--73

Miejscowość: Poznań

Tel: 501 102 261


  • Uważam, że Nanostudio to najlepsi specjaliści od projektowania domów w Poznaniu! Jestem zachwycony, że to właśnie z nimi podjąłem współpracę w tym zakresie. :)
    2020-01-03 13:45:51
    przez: estes
    5Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/

Kaskada Hotel&Restauracja

http://kaskada-hotel.pl/