Si-Tech

Dodano: 2023-08-31


Opis:

Firma działająca na rynku od 2009 roku oferuje klientom duży wybór produktów z zakresu chemii budowlanej. W jej asortymencie obecne są m.in. żywice epoksydowe, lakiery do betonów architektonicznych, środki do czyszczenia posadzek, a także materiały do dylatacji. Oferowane przez nią nowoczesne rozwiązania doceniają zarówno polscy, jak i zagraniczni klienci.

Z żywicy poliuretanowej stanowiącej część oferty firmy wykonywane są posadzki. Podłogi z tego materiału charakteryzują się wytrzymałością. Żywica poliuretanowa wykazuje odporność na działanie czynników atmosferycznych. Warto z niej wykonać posadzkę w garażu, piwnicy, warsztacie oraz na tarasie. Mogą po nią sięgnąć osoby poszukujące alternatywy dla podłóg z gresu, płytek, czy kamienia.

Klienci firmy mający problem z wyborem odpowiednich narzędzi, preparatów itp. mogą poprosić o pomoc. Dane do kontaktu znajdą na stronie internetowej sitech.net.pl. Zapoznają się na niej z pełną ofertą, a także z cennymi wskazówkami dotyczącymi np. remontu posadzki.Strona: https://www.sitech.net.pl/

Adres: Dobra 9

Kod pocztowy: 05-306

Miejscowość: Jakubów

Tel: 25 749 88 60


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

Szkoły Beaty Mydłowskiej

https://wsp.szkolymydlowskiej.pl/

Szkoły Beaty Mydłowskiej

https://sp.szkolymydlowskiej.pl/

WB Serwis

https://www.wbserwis.org/