Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Dodano: 2018-04-23


Opis:

Szwedzka firma to znana i ceniona na całym świecie marka, która na rynku odzieżowym funkcjonuje już od lat siedemdziesiątych. Produkty, które oferuje swoim klientom wykonane są niezwykle drobiazgowo, jedynie z najlepszej jakości materiałów. 

Jednym z najbardziej popularnych produktów są kultowe już praktycznie plecaki firmy Fjallraven. Kanken Classic, to klasyczna odmiana tego produktu, która przypadnie do gustu najbardziej nawet wymagającym klientom. Szeroka gama kolorystyczna i niezwykle designerski wygląd sprawiają, że plecaki te chętnie użytkują dorośli, ale także ci nieco młodsi. Odpowiedni kształt plecaka umożliwia schowanie i noszenie różnego rodzaju książek i zeszytów nawet w rozmiarze a4. 

Wszelkie istotne informacje na temat produktów znajdują się na stronie fjallraven.trekkersport.com.pl. Strona: https://fjallraven.trekkersport.com.pl/

Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b

Kod pocztowy: 61-895

Miejscowość: Poznań

Tel: 61 853 75 32


  • Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński to znana firma odzieżowa. Fjallraven Kanken Classic w ic ofercie prezentowało się rewelacyjnie i spełniało oczekiwania, postanowiłem zakupić.
    2018-06-06 15:07:05
    przez: Tropiciel
    3Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/

Kaskada Hotel&Restauracja

http://kaskada-hotel.pl/