BUILDING TECHNOLOGY

Dodano: 2021-12-20
Opis:

Z pomocą firmy BUILDING TECHNOLOGY można skutecznie uszczelnić budowle za pomocą bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego. Wszystkimi naprawami zajmują się najlepsi specjaliści oraz osoby mające duże doświadczenie w pracy ze specjalnymi urządzeniami. Dzięki temu ma się pewność doskonale zrealizowanych zleceń bez obaw o zbyt wysokie ceny.

Uszczelnienie dachu pokrytego papą nie musi być kosztowne. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta i zapytać o wycenę. Hydroizolacje nieszczelnych pokryć z papy będą doskonałym rozwiązaniem zarówno w przypadku budynków gospodarczych, jak i prywatnych.

Znacznie więcej informacji o pełnej ofercie firmy oraz nowoczesnej technologii znajdzie się na witrynie WWW. Osoby, które chcą pogłębić wiedzę o zielonych dachach, uszczelnianiu budowli, osuszani budynków, naprawach konstrukcji, hydroizolacji fundamentów zaprasza się do skontaktowania telefonicznego lub e-mailowego ze specjalistą. Fachowiec podejmie się dopasowania usług do indywidualnych potrzeb.Strona: https://buildtech.pl

Adres: Gen. Stanisława Maczka 41

Kod pocztowy: 43-300

Miejscowość: Bielsko-Biała

Tel: 508 041 042


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

P.H. BAU-TEC

https://bau-tec.pl/

Księciunio

https://www.ksieciunio.pl/

WindBal

https://windbal.pl/