WUG MB Sp. z o.o.

Dodano: 2021-11-16
Opis:

Przedsiębiorstwo WUG MB od lat dostarcza swoim klientom niezawodne elementy grzewcze ze stali nierdzewnej i miedzi przeznaczone do bojlerów. Oferta obejmuje modele standardowe, z termoregulacją oraz rozmaite elementy grzejne suche i spiralne. Poza tym klienci mogą dokupić termostaty i zawory w różnych rozmiarach. Producent grzałek spełnia wszelkie normy prawne krajowe i europejskie, produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami IECEE oraz uzyskały atest PZH wydany przez Narodowy Instytut Higieny.

Firma jest przygotowana na realizację niewielkich zamówień dla klientów indywidualnych oraz dużych i skomplikowanych dla zakładów przemysłowych, deweloperów i innych podmiotów. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, co gwarantuje szybki i profesjonalne wykonanie produktów.

Producent podchodzi indywidualnie do każdego zleceniodawcy, oferuje fachowe doradztwo oraz możliwość realizacji zleceń niestandardowych. Warto zapoznać się z ofertą.Strona: https://wugmb.com/

Adres: Karola Libelta 2

Kod pocztowy: 63-000

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Tel: 61 285 64 00


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/

Kaskada Hotel&Restauracja

http://kaskada-hotel.pl/