Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Dodano: 2018-01-29


Opis:

Chcesz zaprojektować mieszkanie, dom lub lokal użytkowy w oryginalny sposób? Skorzystaj z pomocy zespołu tworzącego firmę Marengo Architektura Wnętrz. Profesjonalni projektanci zadbają o niebanalny i ergonomiczny wystrój Twoich pomieszczeń. Dzięki ich pomysłom każdy, kto będzie przebywał we wnętrzu, poczuje komfort i przyjemność z odpoczynku w dobrze zagospodarowanym miejscu. Dbając o praktyczne rozmieszczenie mebli, projektanci Marengo przywiązują też dużą uwagę do ciekawego wzornictwa, inspirującej kolorystyki i niebanalnych kształtów wyposażenia.

Dobry architekt wnętrz w województwie małopolskim to szczególnie poszukiwany specjalista. Dlatego firma Marengo cieszy się dużą popularnością, gdyż jej klienci mogą liczyć na profesjonalny i kreatywny projekt. Odwiedź stronę marengo-architektura.com i przekonaj się, że wybór firmy to doskonałe rozwiązanie.Strona: http://marengo-architektura.com

Adres: oś. Avia 3

Kod pocztowy: 31-877

Miejscowość: Kraków

Tel: 696 011 302


  • Ja zleciłam firmie Marengo zaprojektowanie mojego nowo nabytego salonu fryzjerskiego i wypełnili te zadanie w szybkim czasie i w 130%. podpowiedzieli parę rzeczy i to wyszło na plus mojemu salonowi :)
    2018-03-22 15:53:24
    przez: Michalina Krawczyk
    4Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

Znicze Kowalczyk

https://www.zniczekowalczyk.com/