AR-FIZ

Dodano: 2017-11-26
Opis:

Uprawianie sportu to bez wątpienia sposób na zdrowie, ale sportowcy często doznają kontuzji. Mogą one być bardzo bolesne, a nawet wykluczyć ich z uprawiania sportu na krótszy bądź dłuższy czas. Na szczęście jednak zawsze można skorzystać z pomocy dobrego fizjoterapeuty, który wykona specjalny masaż sportowy. W Poznaniu usługi takie świadczone są między innymi w renomowanym klubie fitness, którego oferta znajduje się pod adresem ar-fiz.com.

Masaż ten przynosi doskonałe skutki, nawet jeśli powstały uraz jest bardzo bolesny. Stosowane specjalnie dobrane techniki pozwalają bardzo szybko usunąć ból, a także przywrócić pełną ruchomość, dlatego z usług takich korzysta bardzo wiele osób. Jest to znacznie lepsze wyjście niż zażywanie środków przeciwbólowych czy nawet stosowanie preparatów do użytkowania zewnętrznego.Strona: http://ar-fiz.com/

Adres: Przybyszewskiego 44A

Kod pocztowy: 60-101

Miejscowość: Poznań

Tel: +48 501 484 316


  • Kontuzję mogą się przydarzyć każdemu sportowcowi. Jednym ze sposobów leczenia jest masaż. Korzystałem z niego już parokrotnie i powiem, że warto oddać się w ręce fizjoterapeuty, który dysponuje całą paletą możliwości przyniesienia ulgi w bólu.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: orousto
    3Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/

Kaskada Hotel&Restauracja

http://kaskada-hotel.pl/