GABARYTY.NET

Dodano: 2019-09-07
Opis:

Jednym z najtrudniejszych logistycznie zadań jest szybkie przeniesienie maszyn z fabryki z jednego miejsca do innego, na przykład większego. Zdarza się też, że właściciele przenoszą biznes do innego kraju, a wtedy problem staje się jeszcze większy, gdyż wówczas, w przypadku większych maszyn trzeba też zorganizować niezbędne pozwolenia na transport gabarytowy i sam przewóz.

Oferowana przez przedsiębiorstwo ze strony gabaryty.net relokacja linii produkcyjnych jest usługą o wiele szerszą niż zwykły transport, gdyż obejmuje:

  • demontaż urządzeń,
  • załadunek na samochody,
  • transport,
  • montaż maszyn i urządzeń,
  • instalacja linii produkcyjnych.

Jako że firma ta zajmuje się nie tylko transportem, ale i logistyką, jest ona w stanie wszystko załatwić i wszystkiego dopilnować. Nad całością czuwa wyspecjalizowana kadra firmy, która ma duże doświadczenie w wykonywaniu różnych zleceń i chętnie podejmuje się nowych wyzwań, aby wzbogacać swoje doświadczenie i świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Kompleksowe podejście do zlecenia zdecydowanie wyróżnia to przedsiębiorstwo spośród innych firm przewozowych.Strona: https://gabaryty.net/

Adres: Janasa 4

Kod pocztowy: 40-855

Miejscowość: Katowice

Tel: +48-515-515-301


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

P.H. BAU-TEC

https://bau-tec.pl/

Księciunio

https://www.ksieciunio.pl/

WindBal

https://windbal.pl/