Kancelaria Notarialna Sara Zienkowicz Notariusz

Dodano: 2019-09-04
Opis:

Notariusz jest specjalistą mianowanym przez ministra sprawiedliwości, który został upoważniony do tworzenia aktów notarialnych oraz innych dokumentów. Za swoją pomoc pobiera on taksę notarialną, a jej wielkość uzależniona jest od wartości przedmiotu czynności notarialnej oraz jego typu. Osoba ta kojarzona jest przede wszystkim z zakupem nieruchomości, jednak należy pamiętać, że zajmuje się ona także prawem spadkowym, tworzeniem testamentów, intercyzy i nie tylko.

Wszelkie dokumenty należy złożyć w oryginale, by prawnik ten mógł przeprowadzić analizę pod kątem ich prawidłowości. Czynności wykonywane przez notariusza to także:

  • spisywanie protokołów,
  • sporządzanie aktów dziedziczenia,
  • przyjmowanie papierów wartościowych,
  • przeprowadzanie konsultacji.

Obecnie kancelarii notarialnych jest wiele, dlatego wybór tej najlepszej może być problematyczny. W tym celu warto kierować się m.in. opiniami znalezionymi w sieci oraz doświadczeniem specjalisty. Notariusz w Swarzędzu oraz innych miastach nie musi być drogi, a dowodem na to jest oferta dostępna na stronie zienkowicz-notariusz-swarzedz.pl.  Strona: https://zienkowicz-notariusz-swarzedz.pl/

Adres: Plac Niezłomnych 14

Kod pocztowy: 62-020

Miejscowość: Swarzędz

Tel:


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/

Kaskada Hotel&Restauracja

http://kaskada-hotel.pl/