Marta Piotrowska Gabinet Psychologiczny

Dodano: 2019-07-16
Opis:

Serce to najważniejszy mięsień organizmu. Odpowiada on za aktywne pompowanie krwi w do wszystkich tkanek organizmu. Zaburzenia w pracy tego organu są zatem niezwykle niebezpieczne, gdyż nierówna bądź niewydolna jego praca ma wpływ na całe ciało. Jak się okazuje nie tylko anatomiczne dysfunkcje i choroby fizyczne mają wpływ na jego pracę. Coraz częściej zauważa się swego rodzaju arytmie, które wynikają z zaburzeń w pracy umysłu. 

Sprowadzić to można do efektu nerwicy, która sprawia, że serce pod wpływem czynnika najczęściej stresogennego zaczyna bić szybciej, a zarazem nierówno. Człowiek najczęściej odbiera to jako początek zawału, a nawet ataku serca. Okazuje się jednak, że przyczyny problemu nie trzeba szukać w sercu, a w głowie.

I z takimi właśnie problemami warto udać się do specjalisty, którego znaleźć można pod adresem martapiotrowska.pl. Specjalista z zakresu psychoterapii świadczy szeroki zakres usług, a w tym i leczenie nerwicy w Poznaniu. Wystarczy jeden kontakt, aby postawić pierwszy krok do zdrowia.Strona: http://martapiotrowska.pl/

Adres: Dąbrowskiego 49

Kod pocztowy: 60-842

Miejscowość: Poznań

Tel: 48 510139155


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/