fototapetka.eu

Dodano: 2019-05-03
Opis:

Kwiaty wnoszą radość do życia. Piękne słoneczniki doskonale rozświetlą każde wnętrze, róże idealnie przystoją romantyczną przestrzeń, a polne kwiaty wzbudzą uśmiech u każdego. Teraz, dzięki fototapetom, można je wszystkie zaprosić do swojego mieszkania na stałe.

Jeśli marzysz o tym, by stworzyć słoneczne, romantyczne lub przytulne miejsce w domu, gabinecie czy biurze, fototapeta w kwiaty będzie idealnym rozwiązaniem. To eleganckie wykończenie świetnie przystroi każde wnętrze, jakie tylko chcesz nim udekorować. W ofercie KM STUDIO możesz znaleźć mnóstwo różnych fotografii pojedynczych roślin, jak i całych pól, które usłane są kwiatami. Doskonale więc wpiszą się w wystrój pokoju dziennego, sypialni czy też gabinetu kosmetycznego.

Dzięki kwiatom na fototapecie można nadać każdemu pomieszczeniu odmienny charakter. Samotna lilia na wodzie kojarz się z luksusem salonu masażu, natomiast pole lawendy o zachodzie pięknie przystroi sypialnię. Mnogość różnych fotografii kwiatów w klimacie miejskim, wiejskim i naturalnym jest źródłem wielu inspiracji dla różnych wnętrz.Strona: https://www.fototapetka.eu/

Adres: Witosa 10

Kod pocztowy: 64-920

Miejscowość: Piła

Tel: +48 502 481 176


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/