Master4Car

Dodano: 2018-08-10


Opis:

Dziś, kiedy prawie w każdym większym mieście jest nawet po kilka wypożyczalni samochodowych, wynajem auta w Krakowie czy innym mieście, nie stanowi żadnego problemu. Obojętnie, czy interesuje nas wynajem auta krótko-, średnio-, czy długoterminowy, wystarczy wejść na master4car.pl, jest to strona firmy, która wypożycza auta na bardzo dogodnych warunkach. Na co konkretnie możesz liczyć, wynajmując tam cztery kółka? Na wynajem:

 • bez ukrytych opłat
 • bez zbędnych formalności
 • z dodatkowymi akcesoriami w standardzie, takimi, jak np. GPS
 • bez limitu na przejechane kilometry.

Wypożyczalnia dysponuje nowoczesną flotę samochodową, wśród której znajdują się zarówno mniejsze, jak i większe auta osobowe, np. RENAULT CLIO, SKODA CITIGO, HYUNDAI I30 WAGON.

Rezerwacja online wybranego modelu jest bardzo prosta, na podanej stronie wystarczy wypełnić elektroniczny formularz, podając datę i miejsce odbioru oraz datę i miejsce zwrotu auta, samochód można wynająć już za ok. 45 złotych za dobę.Strona: https://master4car.pl

Adres: Bugaj 140

Kod pocztowy: 34-130

Miejscowość: Kraków

Tel: +48 515 380 195


 • Z tej wypożyczalni samochodowej wynajęłam ostatnio auto i muszę stwierdzić, że jest to bardzo dobra opcja, lepsza niż komunikacja miejska.
  2019-04-08 11:09:38
  przez: Marta Bąk
  3Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

Znicze Kowalczyk

http://www.zniczekowalczyk.com/

Zielona Firma Sp. z.o.o

https://www.zielona-firma.biz/

Apartamenty Bellamonte

https://www.apartamenty-bellamonte.pl/