BEST CARS RENT

Dodano: 2018-04-23
Opis:

Wypadek na drodze czy awaria samochodu to niestety częste zdarzenia, które przytrafić się mogą praktycznie każdemu. Firma BestCarsRent ma idealną propozycję dla uczestników ruchu drogowego, którzy postawieni zostali w takiej niekomfortowej sytuacji. Oferują bowiem swoim klientom wynajem aut różnych marek, dostosowanych do życzenia danego zainteresowanego. Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu z oc sprawcy. Łódzka firma jest praktycznym liderem w tej dziedzinie, zatem coraz więcej osób zawiązuje z nią współpracę. 

Wykwalifikowane grono pracowników tej spółki załatwi za poszkodowanego wszelkie formalności. Koszt usługi jest naprawdę niski, zatem każdy może pozwolić sobie na tego typu udogodnienie. Więcej na temat firmy znaleźć można w internecie, na przykład na stronie internetowej bestcarsrent.pl. Strona: https://www.bestcarsrent.pl/

Adres: Łąkowa 3

Kod pocztowy: 90-562

Miejscowość: Łódź

Tel: 503503972


  • W Best Cars Rent mamy możliwość wypożyczenia auta w korzystnej cenie. Dysponują tam odpowiednią flotą samochodów, a i na jakość obsługi nie można narzekać.
    2018-10-19 13:50:28
    przez: sororit
    3Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

Xfelgi.pl

https://xfelgi.pl/

ABC-BOBASA

https://wyprawkowy.pl

Butik-Kesi

https://butik-kesi.pl/