Przeprowadzki DML Poznań

Dodano: 2018-03-12
Opis:

Dobrze zorganizowany transport jest podstawą przeprowadzki. W Poznaniu usługi przeprowadzkowe świadczy firma Przeprowadzki DML, która stawia na profesjonalizm i dostosowanie do klienta. Oferuje flotę pojazdów, która może pomieścić od 5 do 12 miejsc paletowych. Przewiezie Twój dobytek na miejsce przez Ciebie wyznaczone.

Firma może dostarczyć również kartonów, które mogą przydać się w czasie pakowania. Jeśli nie masz własnych i czasu, by je organizować, to ta opcja z pewnością będzie dla Ciebie odpowiednia. Dodatkowo  w ofercie firmy można znaleźć również usługi utylizacyjne. Firma wywozi stare meble na gratowisko oraz zajmuje się opróżnianiem strychów czy piwnic ze wszystkich niepotrzebnych przedmiotów. Na stronie przeprowadzkidml.pl dowiesz się o wszystkich usługach, które wspomniana firma wykonuje.Strona: https://przeprowadzkidml.pl/

Adres: Rynarzewska 19

Kod pocztowy: 60-133

Miejscowość: Poznań

Tel: 579 558 945


  • Usługi transportowe, jakie świadczą Przeprowadzki DML, pozwalają na wygodne zorganizowanie przewozu. Jeśli szukasz w Poznaniu kogoś, kto wykona to profesjonalnie i bezstresowo, to nie musisz już dłużej szukać. :)
    2018-03-20 11:52:46
    przez: ederaim
    4Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/