O. S. K. AB-AS Rafał Kaszak

Dodano: 2018-02-01
Opis:

Samochody zaliczają się do tych wynalazków ludzkości, jakie zmieniły oblicze naszego codziennego funkcjonowania. Warto zatem nabyć niezbędne umiejętności związane z prowadzeniem auta. Jak się za to zabrać? Po pierwsze konieczny jest odpowiedni ośrodek szkolenia. Jednym z nich jest AB-AS, który w stolicy Wielkopolski od lat należy do ścisłej czołówki. Jego klienci chwalą sobie znakomitą atmosferę podczas zajęć i doskonałe przygotowanie instruktorów prowadzących zajęcia praktyczne.

Rzetelnie opracowany i zrealizowany kurs na prawo jazdy w Poznaniu stanowi ogromną szansę dla każdego, kto chce nabyć umiejętności niezbędne kierowcom. Podczas zajęć uczestnik zyska wiedzę oraz zdolności konieczne do zdania egzaminu państwowego. Następnie będzie mógł na ich bazie rozwijać swój warsztat kierowcy w ramach codziennego ruchu na polskich drogach. Trzeba tylko skorzystać z fachowej usługi, która daje na to szansę.Strona: http://osk.ab-as.com.pl/

Adres: Kraszewskiego 5

Kod pocztowy: 60-501

Miejscowość: Poznań

Tel: 618474612


  • Uważam, że to bardzo dobra szkoła nauki jazdy, w której można się przygotować do egzaminów. Do tego całość procesu odbywa się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. :)
    2019-06-10 11:28:37
    przez: urintiso
    3Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/

Salon Ślubny Poznań

http://www.salonslubnypoznan.pl/