Apartamenty Bellamonte

Dodano: 2018-01-04
Opis:

Dogodna lokalizacja oraz wysoka jakość obsługi - to aspekty, na które zwracają uwagę turyści, poszukujący noclegów. Właśnie takie są luksusowe apartamenty w Zakopanem, zlokalizowane niedaleko stacji Gubałówki oraz Krupówek.  Takie usytuowanie obiektu sprawia, że na pewno turyści będą się tutaj dobrze czuli. To idealne miejsce zarówno dla zapalonych narciarzy, jak i osób, które przyjechały tutaj odpocząć. Hotel oferuje szeroki wybór atrakcji, dzięki którym czas spędzony tutaj na pewno będzie miły.

Na stronie internetowej: apartamenty-bellamonte.pl można zrobić rezerwację miejsca w wybranym terminie, a także zapoznać się z kompleksową ofertą, jaką przygotował hotel. To propozycja zarówno dla osób, które chcą spędzić aktywnie czas w górach,a  następnie wyspać się w dobrych warunkach, ale też osób, które chcą odpocząć.Strona: https://www.apartamenty-bellamonte.pl/

Adres: Kaszelewskiego 7c

Kod pocztowy: 34-500

Miejscowość: Zakopane

Tel: +48 18 20 123 92


  • Apartamenty oferowane przez firmę Bellamonte są bardzo luksusowe i od czasu do czasu gdy zawitamy z rodziną do Zakopanego to wynajmujemy jeden z nich.
    2019-03-12 10:39:59
    przez: Jagoda Mróz
    3Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

Znicze Kowalczyk

http://www.zniczekowalczyk.com/

Zielona Firma Sp. z.o.o

https://www.zielona-firma.biz/