Zielona Firma Sp. z.o.o

Dodano: 2018-02-08
Opis:

Ogniwa fotowoltaiczne umożliwiają pobieranie energii słonecznej. Dzięki specjalnym instalacjom może ona zostać przekształcona w prąd elektryczny, co umożliwia nie tylko bardziej ekologiczny tryb życia, ale również sprawi, że będziesz otrzymywał znacznie niższe rachunki za prąd. Jeśli chcesz zamontować u siebie w domu lub w firmie ogniwa fotowoltaiczne w Katowicach, to wybierz profesjonalne usługi Zielonej Firmy. To znane i cenione przedsiębiorstwo, które od lat zajmuje się fotowoltaiką w wielu miastach Polski. Posiadają ogromne doświadczenie w tym zakresie i doskonale znają się na tej tematyce. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ich działalności, to zajrzyj na ich stronę internetowa, pod adres zielona-firma.biz i sprawdź najważniejsze informacje na temat produktów i usług. Sprawdź informacje o firmie i umów się z nimi na spotkanie, w celu omówienia szczegółów waszej współpracy. Jesteśmy pewni, że przebiegnie ona bardzo pomyślnie. Strona: https://www.zielona-firma.biz/

Adres: Bociana 22a

Kod pocztowy: 31-231

Miejscowość: Kraków

Tel: 12 307 39 49


  • Ogniwa fotowoltaiczne od Zielona Firma Sp. z.o.o projektowane nie tylko dla firm sprawdzają się rewelacyjnie także na moim dachu.
    2018-06-06 08:10:09
    przez: Endriu
    4Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

Znicze Kowalczyk

http://www.zniczekowalczyk.com/

Apartamenty Bellamonte

https://www.apartamenty-bellamonte.pl/