Dla osób niepełnosprawnych różne czynności, które"/>

AMS - PLUS

Dodano: 2017-12-12
Opis:

Dla osób niepełnosprawnych różne czynności, które wydają się proste, stanowią ogromne wyzwanie. Firma AMS-PLUS wychodząc naprzeciw ich potrzebom, rozpoczęła produkcję uchwytów i poręczy, a także urządzeń, które wpływają na polepszenie jakości życia osób z ograniczeniami ruchowymi. Objawia się to pod postacią możliwości samodzielnego skorzystania z toalety. Fakt, że nie trzeba w tej sytuacji nikogo prosić o pomoc, to dla osoby niepełnosprawnej bardzo wiele.

W ofercie AMS-PLUS znajdziesz nie tylko uchwyty dla niepełnosprawnych, ale również siedziska nawannowe, taborety prysznicowe, lustra uchylne, brodziki niskoprogowe, baterie prysznicowe i zlewozmywakowe z uchwytem lekarskim, deski sedesowe, miski ustępowe wiszące i stojące.

Produkty AMS-PLUS mogą być wykorzystane zarówno w przypadku łazienki w domu lub w mieszkaniu prywatnym, jak i również w obiekcie użyteczności publicznej.Strona: http://www.ams-plus.pl/

Adres: Krasińskiego 1

Kod pocztowy: 60-830

Miejscowość: Poznań

Tel: 616395758


  • Jestem osobą niepełnosprawną i bardzo dobrym udogodnieniem ujest uchwyt dla osoby niepełnosprawnej w łazience. Jest to mega pomocne, kto jest ON ten wie.
    2018-02-20 13:19:03
    przez: Olaf Włodarczyk
    4.61Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZLOKALIZOWANE W OKOLICY

MrGadget24

https://e-mbj.com/