Warmińsko-mazurskie

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Warszawa

Udało Ci się zdobyć tytuł licencjata z dietetyki i bardzo chciałbyś kontynuować naukę na studiach magisterskich, jednak obawiasz się, że nie dasz rady połączyć studiów z pracą zawodową? Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej umożliwi ci zdobycie tytułu magistra z dietetyki. Będziesz uczęszczać na zajęcia w weekendy, toteż bez problemu pogodzisz studia ze swoimi codziennymi sprawami.

Dietetyka w Warszawie to studia zaoczne, które zakładają także odpowiednią ilość praktyk zawodowych, dzięki którym zdobędziesz doświadczenie i lepiej przygotujesz się do zawodu, w wybranej specjalizacji. Będziesz miał do wyboru psychodietetykę oraz poradnictwo dietetyczne. Na stronie internetowej wsp.szkolymydlowskiej.pl możesz przeczytać, jakie przedmioty zobaczysz na swoim planie zajęć oraz ile godzin Cię czeka.

Zobacz

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Warszawa

Zawód fryzjera interesował Cię już od najmłodszych lat. Obrałeś jednak inną ścieżkę kariery. Czy już za późno na realizację marzeń? Otóż nigdy nie jest za późno. Kurs fryzjerstwa w Warszawie da Ci ogromne możliwości. Obejmuje on 18 miesięcy, w trakcie których czekają Cię zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Kurs pozwoli Ci nauczyć się jak:

  • strzyc włosy,
  • stylizować fryzury,
  • wykonywać nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne.

Przede wszystkim dowiesz się, jak prowadzić działalność gospodarczą. Będziesz mógł zatem albo pracować u kogoś, albo otworzyć własny zakład. Po uzyskaniu pozytywnych wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na wykonywanie zabiegów fryzjerskich oraz projektowanie fryzur otrzymasz prawo wykonywania zawodu jako Technik usług fryzjerskich. Zgłoś się do kancelarii Szkół Beaty Mydłowskiej, gdzie odbywają się kursy fryzjerskie.

Zobacz

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

Elbląg

Każda szykowna pani, czy elegancki pan lubią skórzane stylizacje, które podkreślą ich indywidualny styl. Dlatego powstaje coraz więcej sklepów, w których polecana jest wysokiej jakości galanteria skórzana. Jednym z takich sklepów jest sklep Dorjan, który ma w swojej ofercie duży wybór galanterii i dodatków skórzanych, zarówno dla pań, jak i panów.

Na firmowej stronę sklepu z pewnością każdy klient dobierze dla siebie jakiś oryginalny, wykonany z największą precyzją dodatek do garderoby. Są tam, m.in.:

  • torby męskie, bardzo lekkie i wygodne z wieloma kieszonkami i przegródkami
  • torebki damskie, wykończone satynową podszewką, z wewnętrznymi przegródkami na dokumenty i regulowanym paskiem
  • kosmetyczki, zapinane na zamek, wykończone wewnątrz satynową podszewką
  • saszetki, pojemne i bardzo funkcjonalne
  • plecaki, dla pań i panów, z bardzo pojemną komorą główną, z organizerem na telefon, długopisy i inne gadżety, a także z przegrodą na tablet czy notebook.
Zobacz

Kancelaria Radcy Prawnego Jakuba Kaczyńskiego

Braniewo

Przygotowanie papierów do założenia własnej spółki jest wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy musza pamiętać o wszystkich regulacjach ich dotyczących. Każdy przedsiębiorca ma prawa i obowiązki, o których musi pamiętać. Zakładaniem spółek w Braniewie zajmuje się kancelaria radcy prawnego Jakuba Kaczyńskiego - radca-kaczynski.pl. Radca zna wszystkie przepisy i ustawy, które obowiązują wszystkich przedsiębiorców. 

Jednak radca może zająć się nie tylko pomocą przy zakładaniu działalności gospodarczej. Może zająć się on również rozwodem czy podziałem majątku. Może reprezentować klienta przed sądem. Radca prawny zajmuje się tez doradztwem i sporządza pisma procesowe lub dokumenty niezbędne klientowi. Może zająć się też sprawą związaną z odszkodowaniami - uzyskiwaniem ich od ubezpieczycieli. Zajmuje się także związanymi z windykacjami należności od dłużników.

Zobacz

electric-tech

Kieźliny

Nowe modele samochodów wyposażonych w zaawansowany komputer pokładowy posiadają specjalne zabezpieczenia, które uniemożliwiają wymianę części elektronicznych bez ingerencji w system. Gdy wymienimy jedynie część, w systemie pojawi się błąd, przez co nowy element działał będzie w nieprawidłowy sposób lub nie będzie działa w ogóle.

Ochrona komponentów, czyli tzw. component protection to standardowe zabezpieczenie instalowane praktycznie we wszystkich nowych wersach samochodów marki Audi i w autach wielu innych marek. Firma Electric-Tech.pl zajmuje się usuwaniem tego typu zabezpieczeń, co pozwala na instalację w aucie części elektronicznych pochodzących z innego samochodu. Usługa polega na dopisaniu nowego sterownika do samochodowego systemu komputerowego, co usuwa błąd i sprawia, że wymieniona część elektroniczna zaczyna działać  w prawidłowy sposób.

Zobacz

Grupa Folflex

Kętrzyn

Wiele osób, w tym także wielu właścicieli firm myśli, że klienci nie zwracają uwagi na różnego rodzaju reklamówki. Prawda jest jednak taka, że choć klienci różnych sklepów nie do końca sobie to uświadamiają, to dobrze wykonane reklamówki z nadrukiem, choćby w postaci toreb oddziałują na świadomość potencjalnego odbiorcy, podobnie jak ulotki reklamowe.

Wie coś o tym Grupa Folflex, która od wielu już lat działa na rynku i specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju toreb z nadrukiem i to zarówno tych jednorazowych, papierowych czy foliowych, jak i wielorazowego użytku.

Projekt takiej torby z nadrukiem jest zawsze konsultowany z klientem, gdyż musi pasować do specyfiki branży, jaką zajmuje się klient i musi pasować do strategii masowej firmy. Poza klasycznymi reklamówkami oferta obejmuje także reklamówki wzmocnione z dodatkowym uchwytem, woreczki plastikowe, a także koperty kurierskie.

Zobacz

F.H. Cotex-bis s.c.

Iława

CTX Sport to niezawodny sklep internetowy, który proponuje wszystkim zainteresowanym różnego rodzaju produkty - odzież, buty, a także dodatki znanych na całym świecie marek. Tego typu wyroby charakteryzują się jedynie wysoką jakością wykonania - są zatem zawsze trwałe i solidne - można je użytkować przez naprawdę wiele lat. 

Na stronie internetowej tej firmy dostępna jest także rozmiarówka - na przykład firmy Nike czy adidas. Warto się z nią zapoznać przed składaniem zamówienia - jest ona dość szczegółowa, zatem nikt nie będzie miał problemu z jej zrozumieniem. Zamówienia na wybrane przez siebie produkty potencjalni klienci składać mogą na stronie internetowej -  zamieszczony jest tam również do wglądu cały asortyment tej oryginalnej firmy, jak również konkretne dane kontaktowe do jego przedstawicieli. 

Zobacz