Świętokrzyskie

Polskie Fabryki Porcelany “Ćmielów” i “Chodzież” S.A.

Ćmielów

Kupując serwis kawowy, zawsze długo się zastanawiasz, a w bieżącym okresie nie masz czasu na wędrowanie po centrach handlowych i sklepach? Sklep internetowy porcelana-cmielow.pl pozbawi Cię kłopotu, gdyż na stronie internetowej prezentuje całość asortymentu. Mając całą ofertę w jednym miejscu, stanowczo łatwiej będzie Ci robić zakupy.

Sklep internetowy porcelana-cmielow.pl ułatwia swoim klientom także w taki sposób, iż asortyment jest podzielony na szereg kategorii. Znajdujesz tu bowiem serwis do kawy w stylu rococo, serwis w kolorze perłowej bieli, ale także filiżanki w innych kolorach oraz we wzorki. Dostępne są także kolekcje klasyczne, ale też zestawy dla kolekcjonerów, koneserów. Dzięki takiemu podziałowi, szybciej i łatwiej znajdziesz to, czego oczekujesz od porcelanowych serwisów do kawy.

Zobacz

KOMO SERVICE Sp. z o. o.

Kunów

Na stronie komoservice.pl można zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą firmy Komo Service, która kontynuuje działalność przedsiębiorstwa Komo. Bogaty asortyment spełni oczekiwania klientów, którzy są zainteresowani materiałami na odzież roboczą, zawodową, medyczną czy ochronną. Oferta jest dedykowana każdemu, kogo interesuje tkanina fluorescencyjna, taśmy odblaskowe, taśmy trudnopalne czy nici przemysłowe. Na dodatek, firma dostarcza filc i włókniny meblowe oraz proponuje wysokiej klasy dzianiny polarowe i włókniny pikowane.

Tkaniny, które urozmaicają asortyment hurtowni Komo Service, świetnie sprawdzają się do produkcji odzieży ochronnej dla pracowników takich sektorów jak górniczy, paliwowy, chemiczny, elektroniczny. Dostarczane materiały są bowiem trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Zobacz