Świętokrzyskie

KOMO SERVICE Sp. z o. o.

Kunów

Na stronie komoservice.pl można zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą firmy Komo Service, która kontynuuje działalność przedsiębiorstwa Komo. Bogaty asortyment spełni oczekiwania klientów, którzy są zainteresowani materiałami na odzież roboczą, zawodową, medyczną czy ochronną. Oferta jest dedykowana każdemu, kogo interesuje tkanina fluorescencyjna, taśmy odblaskowe, taśmy trudnopalne czy nici przemysłowe. Na dodatek, firma dostarcza filc i włókniny meblowe oraz proponuje wysokiej klasy dzianiny polarowe i włókniny pikowane.

Tkaniny, które urozmaicają asortyment hurtowni Komo Service, świetnie sprawdzają się do produkcji odzieży ochronnej dla pracowników takich sektorów jak górniczy, paliwowy, chemiczny, elektroniczny. Dostarczane materiały są bowiem trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Zobacz

Goti Automatyka

Miedziana Góra

Dynamicznie rozwijająca się firma GOTI Automatyka od prawie ośmiu lat pracuje wytrwale na swoją, bardzo pozytywną, reputację: zarówno na lokalnym rynku w okolicach Kielc, jak i w szerszej perspektywie – czyli ogólnie, na rynku krajowym. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą oraz montażem automatyki, odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie bram wjazdowych.

Montaż napędu bramy, również w Kielcach – to niełatwe zadanie, z którym właściwie poradzi sobie tylko specjalista, który zna się na tego typu konstrukcjach, zarówno teoretycznie, jak i praktycznie.

Takich właśnie rzetelnych pracowników zatrudnia omawiana firma. Jeżeli powierzymy ekipie, pochodzącej z tej inicjatywy, wszelkie prace, jakich wymaga nasza nowopowstająca brama wjazdowa – możemy spać spokojnie, wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Zobacz

Skypack Maszyny Pakujące

Kielce

Wejdź na stronę internetową skypack.pl, aby dowiedzieć się:

  • czym charakteryzuje się pakowanie hermetyczne;
  • dlaczego klienci preferują produkty zapakowane hermetycznie;
  • za pomocą jakich maszyn pakujących możesz zadbać o swój produkt;
  • jakie cechy firmy sprawiają, że producenci zajmujący się przeróżnymi branżami nawiązują stałą współpracę z firmą i decydują się na korzystanie ze specjalistycznych maszyn pakujących;
  • jaka jest wycena Twojego zamówienia.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz obejrzeć filmik prezentujący działanie maszyn pakujących, strona internetowa będzie dla Ciebie pomocna. Strona internetowa pozostaje do Twojej dyspozycji również wtedy, gdy chcesz obejrzeć zdjęcia maszyn pakujących lub chcesz dowiedzieć się, jak dokładniej ona działa i jakimi parametrami technicznymi się charakteryzuje.

Zobacz