Podlaskie

4REF sp. z o.o.

Białystok

Hurtownia 4Ref specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów i urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Na stronie internetowej, widniejącej pod adresem: 4ref.pl, dostępny jest między innymi profesjonalny i solidny klimatyzator Electrolux, którego jakość potwierdzana jest renomą producenta. Firma ta cieszy się sporą popularnością i zaufaniem klientów, którzy doceniają jakość produktów oraz ich solidność i niezawodność.

Chcąc kupić sprawdzony klimatyzator, bez wątpienia warto więc odwiedzić wspomnianą stronę internetową, na której dostępny jest bogaty wybór urządzeń chłodniczych, spośród których każdy ma szansę nabyć doskonale dopasowane do własnych potrzeb produkty. Kupując w hurtowni 4Ref, można mieć pewność satysfakcji z zakupów i szybkości zrealizowanych zamówień. Ich atrakcyjna cena również nie pozostaje bez znaczenia.

Zobacz

Falko Fish

Suwałki

Właściciele sklepów bardzo często zastanawiają się, gdzie zaopatrywać się w ryby, żeby sprostać oczekiwaniom klientów. Wszystkich zainteresowanych zakupem tego bardzo chodliwego towaru w hurtowych ilościach, zapraszamy na falko-ryby.com.pl, jest to strona firmy z tradycjami, która oferuje przede wszystkim ryby świeże. Są to polskie gatunki ryb, takie jak sandacz czy okoń. Jeśli chodzi zaś o ryby żywe, to zależnie od okresu, największym zainteresowaniem cieszy się karp czy też węgorz.

Chciałbyś zamówić większą ilość towaru, ale nie masz własnego transportu? Nie szkodzi, rekomendowana firma dysponuje własnymi samochodami i realizuje dostawy zarówno na terenie naszego kraju, jak i za granicą. Wszelkie zamówienia, także te zagraniczne, realizowane są bardzo szybko. Jest to możliwe dzięki temu, że jeden ze sklepów mobilnych znajduje się obok przejścia granicznego w Sejnach.

Zobacz

Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska

Kleosin

Chcesz kupić nowoczesne żaluzje w Białymstoku? Wystarczy, że przejrzysz ofertę Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska. Producent zasłon oraz dystrybutor tkanin roletowych posiada w swojej ofercie szeroki wybór produktów, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania nie tylko pod względem jakości, ale również trwałości i estetycznego wyglądu.

Żaluzje dzień/noc cieszą się ogromnym zainteresowaniem pośród klientów ze względu na:

  • prosty i nieinwazyjny montaż,
  • wybór białego lub brązowego koloru mocowań,
  • szeroki wybór materiałów.

Każda z rolet jest profesjonalnie wykończona, aby po czasie użytkowania materiał nie rolował się w nieodpowiedni sposób oraz nie strzępił. Konserwacja takich rolet jest bardzo prosta, gdyż wymaga jedynie odkurzenia wolnostojącym odkurzaczem, a aluminiowe lub plastikowe elementy należy przemyć wilgotną ściereczką.

Zobacz

Kolmat

Rospuda

Dzięki studniom głębinowym wiele domów w naszym kraju może korzystać z wody do przygotowywania posiłków czy codziennej higieny. Jakość ujęć tego rodzaju bywa rozmaita, co jest zazwyczaj uzależnione od konkretnej lokalizacji. Kolmat jest marką z dużym doświadczeniem. Firma zajmuje się realizowaniem zleceń na terenie posesji prywatnych. Każde zadanie jest wykonywane z dużą starannością, tak aby udało się usuwać wszelkiego rodzaju osady w jak najszerszym zakresie.

Jak się okazuje, udane czyszczenie studni nie musi wiązać się ze sporym wydatkiem ani też z długim czasem oczekiwania. Wszystkim zajmują się wysokiej klasy profesjonaliści, jacy dysponują przy tym odpowiednim sprzętem. Dzięki niemu są w stanie skutecznie radzić sobie z eliminacją nawet starych osadów mineralnych, które mogły gromadzić się w filtrze i w rurze okładzinowej latami.

Zobacz

Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński

Suwałki

Nowoczesne urządzenia grzewcze wykorzystywane na przykład w domach jednorodzinnych potrafią łączyć efektywność działania, z ekologią oraz oczywiście z obniżeniem rachunków za produkcję energii. Szukając takich właśnie rozwiązań technologicznych, które nie będą nadmiernie kosztowne w zakupie oraz utrzymaniu, warto postawić na ofertę firmy KEY, która od lat specjalizuje się w takiej sprzedaży.

Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że można naprawdę tanio zamówić piece CO w Olecku, korzystając z oferty firmy dostarczającej wyłącznie produkty od najlepszych na rynku marek. Urządzenia grzewcze dostępne są w tak wielu wersjach, że ich dopasowanie do potrzeb nie stanowi żadnego problemu. Co ważne, na stronie internetowej key.suwalki.pl można zapoznać się nie tylko z samymi piecami, ale także z usługami ich montażu.

Zobacz