Podkarpackie

FRATERIS-AQUA

Rzeszów

Dość dziwnym wydaje się sprzątanie domu jedynie wewnątrz. W końcu to, jak nasz dom prezentuje się z zewnątrz, jest również ważne. Powinniśmy mieć na uwadze, iż mycie dachów to także ich ochrona przed niszczeniem. Na dachach budynków gromadzą się bowiem różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym:

  • zanieczyszczenia z otoczenia miejskiego (pył, sadza, kurz),
  • zabrudzenia biologiczne (porosty, mchy, grzyby),
  • zanieczyszczenia organiczne (liście, ptasie odchody).

Z pewnością nie są one obojętne dla połaci dachowych.

Absolutnie nie decydujmy się jednak na samodzielne oczyszczanie dachu. Do tego typu zadań należy wezwać fachowców, którzy posiadają specjalistyczny sprzęt, a także umiejętności. FRATERIS-AQUA to zespół specjalistów, którzy podczas prac wysokościowych korzystają z technik alpinistycznych, a do mycia połaci dachowych wykorzystują myjkę wysokociśnieniową Karcher 250 bar.

Zobacz

ZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Dubiecko

Wyspecjalizowany dom seniora w podkarpackim to sposób na spędzenie starości w komfortowy, bezpieczny i satysfakcjonujący sposób. Zakład Zacisze stanowi zatem świetną propozycję dla wszystkich osób w podeszłym wieku, które czują się samotne, potrzebują całodobowej opieki medycznej oraz wolą żyć wśród rówieśników. Dzięki dzieleniu wspólnej przestrzeni mieszkalnej osoby starsze zyskują nowych przyjaciół, z którymi mogą przeżywać ostatnie okresy swojego życia. Niejednokrotnie, dzięki optymalnie zorganizowanemu domowi opieki, osoby te zyskują satysfakcję i czerpią radość z codziennych chwil.

Na stronie internetowej: zakladzacisze.pl odnaleźć można pełną ofertę, wraz ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi świadczonych usług. To rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich osób starszych, chcących starzeć się w godny i radosny sposób.

Zobacz

PPC Film Studio

Rzeszów

Chcesz wreszcie jakoś skutecznie rozwiązać problem dotyczący instruowania pracowników w sprawie pracy na określonym stanowisku? Jeśli za każdym razem trzeba przeprowadzać szkolenie, które jest dość uciążliwe, to może lepiej będzie znaleźć inne rozwiązanie? Świetnie sprawdzą się filmy instruktażowe, które w Krośnie mogą zostać przygotowane przez doświadczonych specjalistów. Aż sam będziesz pod wrażeniem, że to takie dobre rozwiązanie i że tak późno zdecydowałeś się na to, żeby z niego skorzystać. 

Jak takie filmy wyglądają? Tego dowiesz się wtedy, gdy wejdziesz na stronę ppcfilmstudio.pl i zapoznasz się ze wszystkimi dostępnymi tam informacjami. Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że ceny są taki niskie, okaże się, że nie ma się nawet czym martwić, tylko czym prędzej korzystać z okazji, którą daje ta firma. 

Zobacz