Lubuskie

IGROM

Gorzów Wielkopolski

Zawsze, kiedy jedziemy w dłuższą podróż samochodem, to warto mieć pod ręką namiary na firmę świadczącą usługi pomocy drogowej. Wówczas, niezależnie, czy auto odmówiło nam posłuszeństwa gdzieś w lesie, pomiędzy Szczecinem a Gorzowem Wielkopolskim, czy gdzieś blisko granicy z Niemcami, przyjedzie po nas laweta z Mysliborza, gdyż to właśnie tam znajduje się jeden z oddziałów firmy IGROM, która od ponad 10 lat świadczy usługi pomocy drogowej, zwłaszcza na terenach przygranicznych z Niemcami.

Poza pomocą, jaką firma może zaoferować przy różnego typu zdarzeniach drogowych, na życzenie klienta firma może zająć się też sprowadzeniem auta zakupionego za granicą. Jeśli transakcja odbywała się online, usługa ta nie ogranicza się tylko do odholowania auta do Polski, ale także dokładnych oględzin samochodu i sprawdzenia, czy wycena została dokonana prawidłowo.

Zobacz

Hurtownia "DUŚKA"

Świebodzin

Jednym ze sposób na to, aby zachęcić klientów do zakupu danego towaru, jest atrakcyjne zaprezentowanie go. Dużą rolę odgrywa wystawa sklepowa. To właśnie od niej w ogromnej mierze zależy to, czy klient postanowi przekroczyć próg sklepu, by zapoznać się z jego ofertą. W przypadku butików, w których można nabyć różne elementy garderoby, warto postawić na manekiny. Z całej oferty należy wybrać modną i ładną odzież, którą chętnie włoży na siebie wiele kobiet, czy też niejeden mężczyzna, a następnie ubrać w nią manekina.

Trudno wyobrazić sobie sklep bez koszy i regałów. Klienci muszą mieć swobodny dostęp do towarów. Zarówno manekiny, jak i kosze wyprzedażowe to oferta internetowej Hurtowni DUŚKA. Jej asortyment obejmuje również stojaki odzieżowe, ekspozytory jubilerskie, reklamówki, zawieszki na czapki i obuwie oraz wiele innych produktów stanowiących wyposażenie sklepowe.

Zobacz

ZILMAKS

Sława

Telewizja przemysłowa dla wielu osób daje poczucie bezpieczeństwa. Monitoring IP dzisiaj jest wykorzystywany na coraz większą skalę. Jeśli szukasz sklepu, który go oferuje, to odwiedź koniecznie zilmaks.pl i zobacz, jak działa jeden z nich. To tam znajdziesz kamery, rejestratory, a takze zestawy do monitoringu cechujące się nie tylko nowoczesnym wykonaniem, ale również estetyką. Nie da się ukryć, że wielką zaletą monitoringu IP jest to, że daje możliwość oglądania obrazów w bardzo wysokiej jakości. Poza tym jest odporny na zakłócenia.

Wspomniany wcześniej sklep posiada jednak w swojej aktualnej ofercie również automatykę budynkową, do której zaliczyć można między innymi domofony, wideodomofony i interkomy. Dostępne są tam także systemy Fibaro, dzięki którym możliwe jest stworzenie inteligentnego domu. Ponadto firma zajmuje się sprzedażą akcesoriów do napędów bram różnego rodzaju.

Zobacz

Allemeble

Sława

Producent mebli Layman słynie z wysokiej jakości produktów, które tworzy z należytą dbałością o szczegóły, zwracając uwagę na najdrobniejszy aspekt każdego elementu. Z tego powodu meble spełniają najwyższe wymagania, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Są to produkty trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia, a dodatkowo bardzo ładne. Ich różnorodność sprawia, że każdy ma szansę zaopatrzyć się w meble, które spełnią jego osobiste wymagania i odpowiedzą na konkretne potrzeby.

Kolekcje meblowe tego producenta odnaleźć można na stronie internetowej: allemeble.com. Tam swój asortyment udostępnia sklep meblowy, działający online. Warto zajrzeć tam i zapoznać się z ofertą, a także wybrać z niej te meble, które odpowiadają indywidualnym preferencjom. Wysoka jakość jest gwarantowana!

Zobacz