Lubelskie

Kancelaria Adwokacka - P. Janas, L. Krawczyńska

Lublin

Adwokat Janas to miejsce, gdzie każdy potrzebujący porady prawnej będzie mógł skorzystać z profesjonalnego wsparcia doświadczonej grupy specjalistów. Sprawy odszkodowań w lubelskim biurze prawnym są prowadzone przez osoby z doświadczeniem zawodowym w tym zakresie, dzięki czemu klient ma pewność rzetelnego i odpowiedniego podejścia do nawet najmniejszego zlecenia.

Ze względu na lata pracy w zawodzie adwokata i liczne sprawy podejmowane przez wykwalifikowanych profesjonalistów, kancelaria może podjąć się spraw z zakresu:

  • wypadki przy pracy oraz w drodze do pracy,
  • błędów w sztuce lekarskiej,
  • zadośćuczynień za śmierć bliskiej osoby,
  • zadośćuczynień za krzywdę,
  • uzyskania renty z tytułu utraconego dochodu.

Dobra pomoc prawna wesprze zarówno te sprawy wymagające dużego zaangażowania, jak i mniejsze zlecenia klientów z Lublina i okolic.

Zobacz

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Lublin

Czy wiesz, że na współczesnym rynku są dostępne różne rodzaje klimatyzacji? Ścienna, kanałowa, przenośna, kasetonowa, okienna... Różnorodność rozwiązań stosowanych na współczesnym rynku sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Trzeba pamiętać, że klimatyzacja w Lublinie musi być dobrze dostosowana do konkretnego pomieszczenia i wymagań klienta. Chodzi tutaj zarówno o metraż, jak i o cenę realizacji projektu. Pracownicy mogą pomóc podjąć konkretne decyzje i wyjaśnić działanie sprzętów. Przedstawią też najważniejsze informacje związane z oczyszczaniem i napełnianiem klimatyzacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij na stronę internetową pod adresem romanek.pl. Przedstawiono tam bazę podstawowych informacji. Wśród oferowanych usług znajduje się także wdrażanie systemów wentylacji oraz budowanie urządzeń chłodniczych dla przemysłu.

Zobacz

Speed Car - stacje kontroli pojazdów

Świdnik

Ozonowanie jest sprawdzonym i skutecznym sposobem na przeprowadzenie dezynfekcji, a wszystko to bez konieczności wykorzystywania środków chemicznych. W tym przypadku czynnikiem biobójczym jest ozon, będący gazem o bardzo silnych właściwościach utleniających. Odnajdzie się on wszędzie tam, gdzie wymagana jest czystość mikrobiologiczna oraz środowisko wolne od nieprzyjemnych zapachów. Podczas ozonowania usuwane są wirusy, grzyby, mikroorganizmy oraz zarodniki pleśni. Profesjonalne ozonowanie w Bielsku-Białej oferuje przedsiębiorstwo Speed Car.

Jest to ekologiczna metoda, dająca możliwość pozbycia się zapachu spalenizny, zgnilizny, dymu papierosowego i nie tylko. Zabiegi ozonowania pojazdów uznawane są za jeden z najskuteczniejszych sposobów na odgrzybianie systemów klimatyzacji. Dostępne na rynku środki chemiczne przegrywają w konkurencji z niezawodnym ozonem. Jest to ciekawa propozycja między nimi dla osób, które nabyły używany samochód i chciałyby wyeliminować bakterie oraz alergeny po poprzednich kierowcach.

Zobacz

PolSpray

Lublin

Szybkość, wydajność i adekwatna do oferowanej jakości cena. Właśnie to oferuje swoim użytkownikom agregat Graco T-Max 506, dostępny w sklepie internetowym lublińskiej firmy PolSpray. Prezentowany produkt jest wysokiej klasy agregatem do tynków i szpachli. Umożliwia precyzyjne natryskiwanie różnego rodzaju materiałów dekoracyjnych i mas szpachlowych - zarówno gotowych, jak i sypkich.

Dzięki funkcjonalności równomiernego nakładania materiału na określone powierzchnie, ilość pozostających odpadów jest niewielka, co z kolei przekłada się na oszczędność materiałów budowlanych - nawet do 30% w porównaniu z nakładaniem ręcznym. Sam proces natryskiwania nie wymaga użycia powietrza, a przy materiałach dekoracyjnych wykorzystywana jest zewnętrzna sprężarka. W przypadku jakichkolwiek pytań warto skontaktować się ze sklepem drogą mailową lub telefoniczną.

Zobacz