Kujawsko-pomorskie

ODEKA SIMP FF

Bydgoszcz

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP zapewnia kursy elektryczne typu SEP w obszarze:

  • G1,
  • G2,
  • G3,
  • pomiarów elektrycznych.

Każdy obszar charakteryzuje się innymi zadaniami przeznaczonymi dla elektryka o różnym zaawansowaniu. Każda osoba zainteresowana ukończeniem profesjonalnego kursu powinna dokładnie zapoznać się z programem każdego obszaru. Po zakończeniu kursu ma się dostateczne umiejętności i wiedzę pozwalająca na dozorowanie i pracę z urządzeniami energetycznymi oraz elektroenergetycznymi. Na wykładach zapewnia się szereg ciekawych materiałów szkoleniowych, które pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę w domu. Po kursie i zdaniu egzaminu słuchacz ma uprawnienia elektryczne trwające 5 lat. Osoby z Bydgoszczy oraz zamieszkujące pobliskie miejscowości zapraszamy do skorzystania z kursu podnoszącego kwalifikacje.

Zobacz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty

Każdego dnia podejmowanych jest szereg inicjatyw związanych z remontami czy budową. Zawsze trzeba w tym względzie kierować się rozsądną kalkulacją i na przykład kupować niezbędne materiały w taki sposób, aby wydać na nie możliwie najmniej pieniędzy. Mat-Bud to sieć punktów sprzedaży, w których można znaleźć doskonałe rozwiązania na każdą kieszeń. Szeroki zakres dostępnych wyrobów trafia w potrzeby różnych grup nabywców, za każdym razem zapewniając optymalne zaplecze dla prowadzonych prac.

Ciesząca się niemałą renomą hurtownia budowlana z Łodzi nie jest w tym kontekście wyjątkiem. Wszak należy ona do polecanej sieci, a to zawsze zapewnia klientom pewien standard. Tyczy się on w równym stopniu jakości asortymentu, jak też poziomu obsługi, który nigdy nie pozostawia nic do życzenia. Dzięki temu konsument zawsze może liczyć na to, że w jego ręce trafią materiały o idealnych parametrach użytkowych.

Zobacz

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Choceń

Niepubliczny ośrodek uzależnień w centrum Kujaw- OAZA, serdecznie zaprasza do przejrzenia jej oferty walki z nałogami. Klinika od dawna stara się skutecznie wspierać wszystkich narkomanów, alkoholików, seksoholików w sposób ambulatoryjny i stacjonarny. Oferta leczenia jest szczegółowo opisana na stronie online klinika.osrodek-oaza.pl, gdzie można znaleźć również galerię zdjęć ośrodka. W klinice każdy potrzebujący otrzyma pomoc specjalisty i opracowany system leczenia skoncentrowany na indywidualnych problemach każdej osoby.

Kuracjusze, którzy wybierają pozostanie w klinice, mają znacznie większą szansę na uwolnienie się od nałogu, dzięki oderwaniu się od środowiska i otoczenia, które może służyć powrotowi do złych nawyków. W najważniejszym momencie leczenia warto odizolować się od dawnego otoczenia i skupić się na stawianiu sobie wyzwań w walce z uzależnieniem.

Zobacz

Iluzjonista Mariusz Czajka

Toruń

Jak sprawić, by impreza firmowa czy branżowy event nie były zbyt nudne? Konieczne jest zadbanie o rozrywkę zebranych, a jeśli przy tym wywrze ona na nich odpowiednie wrażenie, będzie to ważny zabieg marketingowy. Wskazana jest więc oryginalność, a także atrakcja prezentująca wysoki poziom. Wszystko to gwarantują pokazy iluzji w Warszawie dawane przez Iluzjonistę Mariusza Czajkę.

Osoby, które miały okazję oglądać performance tego artysty, zgodnie przyznają, że jest on doskonały w swoim fachu. Nic dziwnego, ponieważ magik ten bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy i szczerze kocha to, co robi. Nieustannie więc podnosi swoje umiejętności, a także mocno angażuje się w swoje pokazy, jest więc najlepszą osobą do świadczenia takich usług. Z oferty tej skorzystało już mnóstwo osób i wszystkie są zachwycone.

Zobacz

ModraSova

Inowrocław

Jak wybrać najlepszego organizatora warsztatów dziecięcych? Wszędzie tam, gdzie prowadzi się edukację maluchów, trzeba zachować szczególną ostrożność. Na zasady odpowiedzialnej pracy z dzieckiem wskazują pracownicy firmy ModraSova.

Podstawą jest zadbanie o:

  • wysokiej jakości materiały, które nie będą szkodzić zdrowiu dziecka i pozwolą na bezpieczną zabawę,
  • samopoczucie każdego podopiecznego - w grupie zawsze znajdą się bardziej nieśmiałe maluchy, które potrzebują więcej czasu, aby się otworzyć i wymagane jest tutaj wyczucie prowadzącego,
  • ciekawy, angażujący program zajęć - odpowiednie przemyślenie tematu to gwarancja sukcesu.

Udany warsztat dla dzieci nie pozwala na nudę i zawsze pozostawia po sobie coś wartościowego. Na stronie internetowej pod adresem modrasova.pl można zapoznać się z katalogiem i szczegółowymi informacjami na temat firmy. Baza warsztatowa jest ciągle rozwijana.

Zobacz

Autokasacja U Jacka

Aleksandrów Kujawski

Interesuje Cię uczciwa firma, której przedmiotem działalności jest auto kasacja prowadzona na obszarze Grudziądza bądź innych okolicznych miejscowości? Firma Autokasacja u Jacka działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Pozwala ona szybko pozbyć się problemu, jakim jest samochód nadający się na złom. Wystarczy jedynie okazać dowód osobisty i dostarczyć kserokopię odpowiednich dokumentów (w tym dowodu rejestracyjnego). Po zezłomowaniu auta firma dostarcza m.in. unieważniony dowód rejestracyjny i tablice, a także kartę pojazdu (o ile była wydana).

Przedsiębiorstwo te oferuje klientom szereg usług, w tym m.in. proponuje im zakup części używanych, które zostały odzyskane z odkupionych aut. Prowadzi też warsztat samochodowy, jak również serwis opon oraz klimatyzacji. Mogą się do niego zgłosić osoby zainteresowane zakupem pojazdu używanego.

Zobacz

Amer Event

Inowrocław

Zabawa typu escape room jest obecnie niezwykle popularna wśród polskich konsumentów, którzy uczestniczą w niej w trakcie spotkań towarzyskich. Dzięki Amer Event nie trzeba szukać ciekawej oferty w mieście, firma oferuje bowiem przenośne pokoje zagadek, możliwe do zaaranżowania w dowolnym miejscu.

Rozgrywka tego typu dostarcza nie tylko wiele zabawy, ale też jest prawdziwym sprawdzianem umiejętności dla uczestników. W trakcie rozwiązywania zagadek przydatne są następujące cechy:

  • spostrzegawczość,
  • logiczne i nieszablonowe myślenie,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Na stronie mobilny-escaperoom.pl można zapoznać się z różnorodną ofertą escape room dla firm. Scenografie aranżowane są w wybranym pomieszczeniu, według wcześniej wybranego scenariusza, możliwa jest też adaptacja go w specjalnym namiocie na zewnątrz.

Zobacz

Usługi Fizjoterapeutyczne Aleksandra Markiewicz

Nakło nad Notecią

Profesjonalna pomoc fizjoterapeutyczna bywa naprawdę pożądana. Zwłaszcza wówczas, gdy chodzi o zdrowie dziecka. Odpowiednie kompetencje w zakresie ruchu mają bardzo duże znaczenie i są ściśle związane z prawidłowym rozwojem. Dlatego właśnie trzeba robić wszystko, aby młody człowiek rozwijał się pod tym względem jak należy. Być może potrzebna będzie pomoc specjalisty, a Aleksandra Markiewicz jest osobą o stosownych uprawnieniach.

W pełni fachowa rehabilitacja dziecięca w Nakle jest dziś dostępna łatwiej niż kiedykolwiek. Jeśli rodzice dostrzegają u swojego dziecka jakiekolwiek niepokojące objawy, mogą po prostu zwrócić się do polecanego fachowca i uzyskać kompleksową pomoc. W niedługim czasie sposób poruszania się malucha zostanie skorygowany, co odbywa się na drodze starannie dobieranych ćwiczeń oraz terapii manualnej.

Zobacz